Bonatrans

Dílčí činnosti agentury – jak na EVENT

Shrnutí

V rámci naší 25-leté historii společnosti jsme připravovali celou řadu EVENTŮ. Nebáli jsme se drobných jednodenních akcí, ani několikadenních událostí. Mezi ty zajímavé patří určitě ERWA SPRING MEETING pro významného klienta, společnost Bonatrans.

O firmě

BONATRANS vytváří silnou skupinu, která dodává kompletní sortiment prvotřídních výrobků a spolehlivých řešení: železniční dvojkolí pro vysoké rychlosti a lokomotivy, nízkopodlažní řešení včetně pryží odpružených kol, a řešení pro tlumení hluku.

Úvod

Úkolem naší společnosti bylo vytvořit program na 2 dny. V prvním dni zajistit přivítání hostů a uvítací večeři se zajímavým programem. Ve druhém dni zajistit dopoledni program pro manželky hostů zakončený obědem. Vymyslet zážitkový a poznávací odpolední program pro všechny hosty. Dále vymyslet průběh a program galavečera. Po celou dobu zajistit tlumočníka, který bude hostům vždy na dosah. Součástí bylo zapojení se do přípravné fáze (sběr přihlášek účastníků, jejich evidence, grafické zpracování použitých materiálů, dárkové předměty).

Realizace v rámci EVENTU

ERWA spring meeting byl organizován v historicko-industriálním stylu, čemuž odpovídala celá koncepce naši nabídky. Uvítací večeře byla pořádána na zámečku a galavečer na hradě se nesl ve středověkém duchu. Ani zážitkový odpolední program se tomuto konceptu nevyjímal, jelikož je spojen s návštěvou významného průmyslového podniku. Po celou dobu trvání ERWA spring meetingu byl zachován jednotný námět, což bylo jedním z cílů.

Hosté byli přepravováni luxusním autokarem. Vyzkoušeli několik degustačních zážitků. Měli možnost exkurze v zajímavých podnicích Moravskoslezského kraje, viděli molekulární gastronomii, nechali se ztvárnit karikaturistou a viděli historickou a  ohňovou show. V průběhu konání meetingu byl hostům vždy k dispozici koordinátor a v některých případech (přivítání hostů, galavečer) byly přítomny i hostesky. Samozřejmostí byl celý program v českém i anglickém jazyce.